"שולחן עבודה וירטואלי" - (Desktop As A Service (DaaS

פתרון "שולחן עבודה וירטואלי" מאפשר לך לעבוד מהמשרד שלך מכל מקום, בכל זמן, עם כל הנתונים והמידע שלך, עם גישה קלה לתיבת הדואר וליישומים המשרדיים, באמצעות חיבור אינטרנט בלבד.

הגישה ל"שולחן עבודה וירטואלי" מתאפשרת מהתקנים מרובים, כגון המחשב הביתי, טלפון חכם (smart phone) או מהטאבלט. עם "שולחן עבודה וירטואלי" כל הקבצים שלך בטוחים יותר בענן מאשר במחשב הנייד או הנייח. אין צורך לחשוש מאובדן נתונים, מפשע דיגיטלי או אפילו מהדאגה של לא לגבות נתונים באופן קבוע.
אין צורך להשקיע בחומרה יקרה ובתחזוקתה, אין צורך ברכישת תוכנות Office, אין צורך לדאוג לגיבויים, למקום אחסון, למערכת ההפעלה, לשדרוגים ולאבטחה. אצלנו משלמים רק עבור מה שבאמת צריכים.
פתרון "שולחן עבודה וירטואלי" של חברת High Networks מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות של החברות Microsoft & VMware.

יתרונות העבודה עם שולחן עבודה וירטואלי WebofficeVD

עם שולחן עבודה וירטואלי תקבל את כל תשתיות המחשוב להן העסק שלך זקוק, בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש, עם גישה מכל מקום, אמינות גבוהה ואבטחת נתונים מתקדמת.

חיסכון בהוצאות המחשוב בעסק
חסוך בעלויות רכישה ותחזוקה של חומרה. חסוך בעלויות רכישת תוכנה ועדכונים עבורה. חסוך בעלויות כוח אדם – תפעול ותחזוקת התשתיות באחריותנו.

שקט נפשי
הנתונים מאוחסנים במרכז נתונים מאובטח וממוגן. במקרה של אסון במשרד המקומי, שולחן העבודה הוירטואלי עדיין יהיה נגיש באמצעות כל חיבור אינטרנט.

נגישות 24/7/365
גישה ליישומים, למסמכים ולנתונים מכל מקום ובכל זמן, מכל התקן מחשב עם דפדפן, ולהתחבר אוטומטית לכל היישומים שלך, בדיוק כמו בשולחן עבודה במחשב PC רגיל.

100% זמינות
חווית שימוש נטולת תקלות. תשתיות המחשוב מתוחזקות ומנוטרות 24 שעות ביממה, על ידי צוות מומחים באופן קבוע, בחוות שרתים מהחדישות ביותר בעולם.

אבטחת נתונים
גיבוי יומי והגנה באמצעות מערכות Firewall מתקדמות שומרים את שולחן העבודה הוירטואלי שלך בטוח ומוגן. הקישור לשולחן העבודה הוירטואלי תמיד מאובטח באמצעות טכונולוגיות הצפנה מתקדמות.

שיתוף קבצים מאובטח
צוות עובדים, ללא קשר למיקום גיאוגרפי, יכול להעביר קבצים לכונן המשותף בתוך הרשת הוירטואלית. שיתוף הקבצים במודל זה בטוח ומוגן יותר מאשר בדוא״ל.

החל מ 259 ש"ח למשתמש לחודש

מעוניין בהצעת מחיר או זקוק למידע נוסף?

השאר פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

מאשר קבלת מידע מהיי נטוורקס