שירותי-הלפ-דסק

לא יכול לשלוח ולקבל דואר? לא מצליח להדפיס? המחשב מגיב באיטיות?
הטלפון הנייד לא מסתנכרן עם תיבת הדואר? וירוס חדר למחשב?

חברתנו מפעילה מוקד Helpdesk המאויש בכל שעות הפעילות ומספק מענה ראשוני מיידי לכל תקלה או בעיה ע׳׳י התחברות מרחוק. השירות מאפשר לך הלקוח להתמקד בתחום פעילותך העסקית, תוך קבלת גיבוי טכני מלא בזמן אמת מחברה בעלת התמחות בתחום.

לא משנה היכן אתה נמצא, בבית, במשרד, במלון, בשדה התעופה, טכנאי מקצועי ומיומן יסייע לך בפתרון תקלות חומרה או תוכנה, בהשתלטות מרחוק, בכל מקום, בכל עת.
כמעט בלתי אפשרי כיום לנהל עסק יעיל ומצליח ללא מערכת מחשוב. אבל מה אתה עושה אם שרת הרשת שלך אינו פועל כראוי, זקוק להתקנת תוכנה, או פשוט קורס כולנו יודעים כי זמן הוא כסף. אם הרשת שלך למטה, אתה יכול למדוד את הזמן האבוד במונחים כספיים. זו הסיבה מדוע עליך לצרף את העסק שלך לשירות תמיכה מרחוק של היי נטוורקס, לקבל תמיכה תוך דקות ספורות ולחסוך לעצמך כאב ראש, כסף וזמן.

שירות מיידי
אין צורך להמתין לטכנאי. קבל תמיכה תוך דקות ספורות וחסוך כאבי ראש, זמן וכסף

תמיד זמינים
אנחנו תמיד עונים ועומדים לשירותך בכל שעות היממה. קבל שירות תמיכה 24X7

תמיכה מרחוק
תמיכה ברמת השרתים, תחנות העבודה והתקשורת בהשתלטות מרחוק ע"י צוות טכני מקצועי ומיומן

ניטור ובקרה
חברתנו מפעילה מרכז ניטור שרתים ותחנות עבודה לקבלת התרעות בזמן אמת

והחיוב
רק לפי זמן התמיכה בפועל

כיצד מתבצעת תמיכה מרחוק?

אנו מתחברים למחשב שלך באישורך בלבד וללא צורך בהתקנת כל תוכנה או חומרה. מאתרים את התקלה ופותרים אותה. בשונה מתמיכה טלפונית אנו פועלים בעצמנו ולא מדריכים אדם אחר לתפעול פתרון התקלה. התמיכה מרחוק מבוצעת תוך דקות מרגע קבלת פנייתך וחוסכת לך את הצורך בהמתנה לטכנאי. במקרה שלא ניתן לפתור את התקלה מרחוק, נשלח טכנאי לאתר הלקוח במחיר מוזל.

מערכת ניטור ובקרה

חברתנו מפעילה מערכת ניטור ובקרה חדשנית ומתקדמת לשרתים ולתחנות העבודה המאפשרת ניהול שליטה ובקרה בענן!
באמצעות המערכת אנו מקבלים התראות בזמן אמת על צג המחשב, בדוא״ל או SMS המערכת מאפשרת קביעת אוטומציה של פעולות שגרתיות, תפעול תחנות בהתחברות מרחוק והפקת דוחות מפורטים. בעזרת המערכת מתבצעת ביקורת יומית לשרת, לגיבויים, לנפחי הדיסקים ודיווח אונליין על תקלות.

זקוק למידע נוסף או מעוניין בקבלת הצעה מתאימה?

השאר פרטיך ונחזור אלייך בהקדם

מאשר קבלת מידע מהיי נטוורקס